کارگاه فرآیند تکمیل کاربرگ نهایی و ارائه راه‌حل پیشنهادی

کارگاه فرآیند تکمیل کاربرگ نهایی و ارائه راه‌حل پیشنهادی

در میز سیاست‌گذاری رسانه، دو گام اجرایی طراحی شد؛ محوریت در گام اول موضوع شناسی و ریشه‌یابی بود که در آن اساسی‌ترین چالش‌های فضای مجازی بررسی شد و در گام دوم ارائه راهکار در قالب بسته‌های سیاستی در جهت حل چالش‌های مطرح شده در میز مدنظر قرار گرفت.همچنین در این میز، دو کاربرگ طراحی شد؛ کاربرگ شناسایی آسیب‌های کلان فضای مجازی و کاربرگ ارائه بسته سیاستی حل چالش میز که ارزیابی شرکت‌کننده‌ها بر اساس این دو کاربرگ صورت گرفت.

مهم‌ترین تمایز رویداد دلیل با سایر رویدادهای مشابه، ارائه کاربرگ بسته سیاستی برای حل چالش میز بود. با توجه به تخصصی بودن این فضا، لازم بود برای این منظور، یک سری کارگاه‌هایی تنظیم شود تا شرکت‌کنندگان با ابعاد مختلف بسته‌های سیاستی در فضای مجازی آشنا شوند. لذا کارگاه‌هایی طراحی شد تا این مطلوب حاصل شود؛ از جمله:
 

کارگاه فرآیند تکمیل کاربرگ نهایی و ارائه راه‌حل پیشنهادی

اساتید: آقای حسین حق پناه، حجت‌الاسلام علیرضا قربانی

این کارگاه با موضوع «توضیح محتوایی کاربرگ نمونه» توسط استاد حسین حق پناه و موضوع «توضیح فرآیند تکمیل کاربرگ نهایی و ارائه راه‌حل پیشنهادی» توسط حجت‌الاسلام علیرضا قربانی در قالب دو جلسه دوساعته برگزار شد. در پایان، سؤالات و شبهات شرکت‌کنندگان توسط این اساتید پاسخ داده شد.

فرآیند تکمیل کاربرگ و ارائه راه حل پیشنهادی | علیرضا قربانی

جستجو در سایت

فهرست عناوین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *