کارگاه نقش نهاد دین در سیاست‌گذاری و حکمرانی رسانه و فضای مجازی

کارگاه نقش نهاد دین در سیاست‌گذاری و حکمرانی رسانه و فضای مجازی

در میز سیاست‌گذاری رسانه، دو گام اجرایی طراحی شد؛ محوریت در گام اول موضوع شناسی و ریشه‌یابی بود که در آن اساسی‌ترین چالش‌های فضای مجازی بررسی شد و در گام دوم ارائه راهکار در قالب بسته‌های سیاستی در جهت حل چالش‌های مطرح شده در میز مدنظر قرار گرفت.همچنین در این میز، دو کاربرگ طراحی شد؛ کاربرگ شناسایی آسیب‌های کلان فضای مجازی و کاربرگ ارائه بسته سیاستی حل چالش میز که ارزیابی شرکت‌کننده‌ها بر اساس این دو کاربرگ صورت گرفت.

مهم‌ترین تمایز رویداد دلیل با سایر رویدادهای مشابه، ارائه کاربرگ بسته سیاستی برای حل چالش میز بود. با توجه به تخصصی بودن این فضا، لازم بود برای این منظور، یک سری کارگاه‌هایی تنظیم شود تا شرکت‌کنندگان با ابعاد مختلف بسته‌های سیاستی در فضای مجازی آشنا شوند. لذا کارگاه‌هایی طراحی شد تا این مطلوب حاصل شود؛ از جمله:
 
 

کارگاه نقش نهاد دین در سیاست‌گذاری و حکمرانی رسانه و فضای مجازی

ارائه‌دهنده: حجت‌الاسلام قربانی


یکی از نکات ضروری در چنین رویدادهایی، توجیه ورود طلاب به فضای حل مسائل کشوری است. حجت‌الاسلام قربانی در این جلسه به تبیین موضوع «نقش نهاد دین در سیاست‌گذاری و حکمرانی رسانه و فضای مجازی» پرداخت و ویژگی‌های وضعیت موجود و وضعیت مطلوب را بیان نموده و آن‌ها را بررسی کرد.

نقش نهاد دین در سیاست‌گذاری و حکمرانی رسانه و فضای مجازی

جستجو در سایت

فهرست عناوین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *